Что учесть при покупке деталей для автомобиля?
Лучшим видом деталей являются оригинальные. При покупке неоригинальных деталей следует учитывать нюансы.
Взимку до міста у пошуках їжі злітаються птахи, яких зазвичай можна побачити лише у лісі. Це для них єдина можливість вижити, адже їх природній корм – комахи – гинуть або впадають у сплячку. Найбільш уразливими у цей час стають дрібні садові птахи, у яких процес травлення відбувається дуже швидко.
– Для птахів не стільки страшні морози, скільки голод, – розповідає керівник відділу Українського товариства охорони птахів Зоряна Лук’янчук. – Температура тіла у них близько 40 градусів, і вони легше переносять мороз, ніж людина. Але за умови, що у них є можливість підтримувати цю температуру, тобто вони не голодні. Вчені навіть підрахували, що для цього птах має кожні півхвилини щось з’їдати. Взимку, коли короткий світовий день, а тим більше коли дме сильний вітер, чи йде сніг, вони не встигають знайти їжу і гинуть.
Єдиний шанс для пернатих – допомога людей. Про годівниці орнітологи, захисники природи нагадують щозими, але найчастіше все закінчується тим, що на сусідніх деревах якщо і повісять годівничку, то наповнювати її їжею забувають. А до порожнього столу і птахам прилітати немає сенсу.
Натомість як цікаво спостерігати, коли щоранку під вікном крутиться весела зграйка. Першими з’являються синиці великі. Схопивши насінину, вони стрімголов мчаться на найближчу гілку, і, притиснувши до неї здобич, швидко роздзьобують. Часто серед них можна побачили меншу за розміром, з блакитним беретом на голові синицю блакитну. Інколи може завітати костогриз, якщо розміри годівниці дозволяють йому примоститися.
У цей час на навколишніх березах і кленах вискубують насіння чижі, снігурі, дрозди-омелюхи. Горобину облюбували чикотні, а з землі підбирають якісь крихти дрозди чорні.
– Також у місті можна зустріти повзиків, жорну, сойок, щигликів, вільшанку, чечітку, зеленяків, – кажуть орнітологи. – Все це птахи, які зимують в Україні.
Підгодовувати їх краще сирим соняшниковим насінням. Це універсальна їжа. На багатьох ринках столиці зараз продають його спеціально для птахів – 2,5-3 грн за літрову банку. Можна розвісити несолоне сало, картоплю, зварену у мундирі без солі, дольки яблук.
А от пшоно, пшеницю, овес, рис, хліб давати не можна, хоч його і їдять. Цей корм наповнює шлунок, але не має поживної цінності, і птахи хворіють і гинуть. Окрім того, така їжа приваблює всеїдних голубів.
Джерело: Вечірній Київ
Автор: Олена Маковець
Источник: Вечерний Киев
Лучшим видом деталей являются оригинальные. При покупке неоригинальных деталей следует учитывать нюансы.
В статье рассмотрим разновидности эмали для пола: акриловую, полиуретановую и алкидную и узнаем, где купить эмаль выгодно
Каждый автомобилист заинтересован в качественном, наивысшей пробы топливе для своего автомобиля. Продукт должен выполнять свою клю...
Чтобы не заниматься спортом, можно найти сотни отговорок. Но зимой это сделать намного проще. Короткий световой день, неприятная п...
Оружие для самообороны поможет вам защитить себя, своих близких и имущество от посягательств злоумышленников.
Миллионы гривен, выделенные на реконструкцию Мариинского дворца, выводят через фиктивные фирмы